• 1401/08/28 - 13:06
  • بازدید: 2144
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
گروه هوش مصنوعی

مقالات برتر کنگره بین المللی هوش مصنوعی در علوم پزشکی در مجله JMSS منتشر خواهد شد

علاقمندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و ارسال آثار خود، حداکثر تا پایان 15 آذر ماه 1401 اقدام نمایند.

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هوشمند- با توجه به مذاکراتی که گروه هوش مصنوعی دانشگاه علوم پزشکی هوشمند با مجله بین المللی JMSS داشته است، مقالات ارسال شده از سوی مخاطبان کنگره بین المللی هوش مصنوعی در علوم پزشکی پس از داوری مورد بررسی مجدد قرار گرفته و مقالات برتر در این مجله منتشر خواهند شد.

 

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی هوشمند، با هدف برقراری ارتباط با محققین فعال و علاقمندان به هوش مصنوعی در علوم پزشکی، شناسایی چالشها و فرصتهای پیش رو در نظام سلامت و ایجاد شبکه همکاری مجازی با محققین و نخبگان داخل و خارج از کشور نخستین کنگره بین المللی هوش مصنوعی در علوم پزشکی را در جزیره کیش در تاریخ هفتم لغایت نهم دی ماه 1401 برگزار میکند.

 

علاقمندان می توانند حداکثر تا 15 آذر ماه 1401 جهت ثبت‌نام و ارسال آثار خود به نشانی www.AIMS2022.ir یا شماره 021-86047807 اقدام نمایند.

 

JMSS مجله‌ی یک مجله بین رشته‌ای است که تمام جنبه‌های مهندسی پزشکی از جمله بیوالکتریک، بیوانفورماتیک، فیزیک پزشکی، ارزیابی فناوری سلامت و غیره را در بر می‌گیرد. حوزه‌های موضوعی تحت پوشش این مجله به صورت کامل شامل نوروساینس، ابزارهای زیستی، بیوسنسورها، مدل‌سازی، تجزیه و تحلیل بیومدیکال، پردازش سیگنال پزشکی، دستگاه های تصویربرداری، کنترل سیستم های بیولوژیکی، سیستم های عصبی عضلانی، علوم شناختی، پزشکی از راه دور، رباتیک، اولتراسونوگرافی، الکتروفیزیولوژی، ردیابی سلولی، بیوانفورماتیک و انفورماتیک پزشکی، تجزیه و تحلیل داده های بیولوژیکی، داده کاوی، ژنومیکس محاسباتی، هوش مصنوعی و فازی، بیوالکترومغناطیس، توموگرافی کامپیوتری، پرتودرمانی، لیزر درمانی، مهندسی زیست پزشکی و ارزیابی فناوری سلامت است.

  • گروه خبری : ریاست

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید