• 1401/09/19 - 09:24
  • بازدید: 2450
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت امور زیرساخت

برگزاری رویداد ایبال تک در سالن همایش های رازی

با توجه به تغییرات ایجاد شده در برنامه اجرایی، رویداد به تهران، سالن همایش های رازی- دانشگاه ایران از 7 الی 8 دیماه 1401 تغییر مکان و زمان داد.

رویداد ایبال تک

 

به گزارش روابط عمومی رویداد ایبال تک، زمان و مکان این رویداد که پیش از این قرار بود در جزیره کیش برگزار شود، با توجه به تغییرات ایجاد شده در برنامه اجرایی به تهران، سالن همایش های رازی- دانشگاه ایران از 7 الی 8 دیماه 1401  تغییر مکان و زمان داد.

 

رویداد ایبال تک با هدف شناسایی و معرفی  محصولات و شرکت‌های فعال در حوزه‌های فناوری آموزشی، سلامت الکترونیک، دورا پزشکی، گردشگری سلامت و اقتصاد سلامت با تأکید بر هوش مصنوعی و هوشمند سازی در نظام سلامت برگزار خواهد شد.

 

این رویداد با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی فناوری های نوظهور دیجیتال و انجمن صنفی کارفرمایی برگزار می شود،  در فرآیندی پویا ضمن شناسایی و ارزیابی اولیه طرح‌های نوین کاربردی در حوزه هوشمندسازی نظام سلامت، آن‌ها را به چالش کشیده و ضمن تجهیز و تکمیل طرح ها از بعد فنی، اقتصادی و کسب و کار، زمینه لازم برای تجاری سازی طرح های فناورانه فراهم می‌نماید.

 

گروه ایبال تک، از شرکت ها و مجموعه های فعال در حوزه هوش مصنوعی و هوشمندسازی در نظام سلامت جهت ثبت ایده، محصول یا خدماتی در حیطه های  ذکر شده رویداد، دعوت به عمل می آورد .

 

علاقمندان می توانند با تکمیل فرم ثبت نام تا 25 آذر ماه 1401 در این رویداد به وبگاه https://event.vums.ac.ir/fa/eballtech  مراجعه یا با شماره 021-41134 داخلی 805 ( خانم حیدری) شرکت نماید.

  • گروه خبری : زیرساخت,اطلاعیه ها,روزشمار

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید