• 1401/09/29 - 16:08
  • بازدید: 308
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت امور زیرساخت

جلسه شورای سیاستگذاری رویداد ایبال تک در حضور ریاست دانشگاه برگزار شد

 

روز یکشنبه 27/09/1401 از ساعت 10 صبح جلسه شورای سیاستگذاری اولین رویداد ایبال تک در حضور رئیس محترم دانشگاه و با حضور کلیه اعضا در محل سالن کنفرانس دانشگاه علوم پزشکی هوشمند برگزار شد.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی کشور، جناب آقای دکتر رضایی معاون محترم امور زیرساخت دانشگاه گزارشی از فرآیند شکل گیری ایده برگزاری رویداد و اقدامات اجرایی انجام شده تاکنون را به اطلاع اعضای شورا رساندند.

ایشان با اشاره به تشکیل کمیته‌های علمی و اجرایی همایش به تشریح کلیه اقدامات صورت گرفته پرداختند.

راه اندازی سامانه اختصاصی رویداد و ثبت نام بیش از 200 محصول متقاضی شرکت در رویداد تا روز ارائه این گزارش در سامانه، جلب مشارکت سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی، برگزاری بیش از 23 جلسه تیم اجرایی، داوری مرحله اول محصولات فناورانه متقاضیان شرکت در رویداد، عقد قرارداد محل برگزاری رویداد و ارسال دعوتنامه حضور برای مقامات بلندپایه مرتبط با موضوع همایش از جمله اقدامات انجام شده اعلام گردید.

سپس اعضای محترم شورا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون گزارش ارائه شده اعلام کردند.

در ادامه رئیس محترم دانشگاه هوشمند جناب آقای دکتر خجسته ضمن تشکر از تیم برگزار کننده با تاکید بر اهمیت برگزاری رویداد و نقش تاثیرگذار آن بر تحقق اهداف و رسالت دانشگاه، از کلیه معاونین و بخشهای مختلف دانشگاه خواستند با تمام توان در کنار تیم برگزاری رویداد کمک نمایند.

وی همچنین به جوایز محصولات منتخب داوران در این روید تا سقف یک میلیارد ریال گرنت فناورانه اضافه نمودند.

شایان ذکر است در این جلسه اعضای شورای سیاست گذاری جناب آقایان دکتر احمد هاشمیان دبیر اجرایی رویداد، دکتر احمدی، دکتر ثابت معاون، دکتر رضوی زاده، مهندس احمدی، دکتر کلانتر، خانم‌ها دکتر کهن، دکتر هوشمندجا و آقای میرحاج حضور داشتند.

  • گروه خبری : زیرساخت
  • کد خبر : 725
کلمات کلیدی

تصاویر

فیلم ها

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید