• 1403/04/03 - 12:26
  • بازدید: 463
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت بین الملل

همایش AMEE؛ بستری برای تبادل دانش و ارتقاء مهارت‌های آموزش پزشکی

پخش همزمان 2024 AMEE با مشارکت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود.

 

دکتر سید احمد احمدی، معاون بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی هوشمند از پخش همزمان همایش انجمن آموزش پزشکی اروپا (AMEE) خبر داد. وی گفت:" همایش AMEE  یکی از معتبرترین همایش‌های بین‌المللی در حوزه آموزش پزشکی و سلامت است که هر ساله برگزار می‌شود. با توجه به اهمیت مباحث مورد طرح در این همایش دانشگاه علوم پزشکی هوشمند بر آن است همانند سال‌های گذشته و با همکاری دانشگاه‌های کلان مناطق کشوری، فرصت شرکت در این همایش را برای علاقه‌مندان در سطح کشور فراهم کند. "

معاون بین‌الملل دانشگاه هوشمند افزود:"یکی از اهداف اصلی ما از پخش همزمان این همایش ایجاد فرصت برابر برای تمامی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور است تا بتوانند از این فرصت بی‌نظیر برای تبادل دانش، ارتقاء مهارت‌ها و توسعه شبکه‌های علمی در حوزه آموزش پزشکی بهره‌مند شوند. با توجه به تجارب گذشته و همکاری‌های بین‌المللی، امیدواریم نتایج ارزشمند و راهکارهای نوآورانه‌ای برای بهبود آموزش علوم پزشکی و سلامت در کشور حاصل شود. چشم‌انداز ما این است که این همایش به یک الگوی موفق در برگزاری رویدادهای علمی بین‌المللی تبدیل شود و بتواند تاثیرات مثبتی بر جامعه عملی کشور داشته باشد."

دکتر احمدی در ادامه گفت از آنجا که برگزاری مجازی این همایش نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته است از تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کلان مناطق کشور دعوت می‌شود تا ضمن اعلام آمادگی شرایط و امکانات لازم را برای مشارکت گسترده در این همایش فراهم کنند. امید است با همکاری و همدلی مسئولین محترم دانشگاه‌های علوم پزشکی شرایط لازم جهت شرکت اساتید و دانشجویان آموزش علوم پزشکی و سلامت در این رویداد بین‌المللی فراهم و بستر مناسبی برای تبادل دانش و تجربه در حوزه آموزش پزشکی آماده شود و گامی مؤثر در ارتقاء سطح علمی و آموزشی کشور برداشته شود.

  • گروه خبری : امور بین الملل

تصاویر