• 1401/06/10 - 15:12
  • بازدید: 1234
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاونت امور بین الملل

همایش AMEE را به عنوان یک منبع دائمی برای آموزش پزشکی در سطح کلان منطقه در نظر گرفته‌ایم

معاون مرکز مطالعات دانشکده مجازی آموزش پزشکی و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در روز پایانی همایش AMEE از برنامه ریزی برای برگزاری جلسات بحث و تبادل نظر پیرامون سمپوزیوم‌ها و پانل‌های تخصصی این همایش خبر داد.

 

پخش همزمان کنفرانس  بین‌المللی آموزش پزشکی در سه روز و با ارائه سمپوزیوم‌ها و سخنرانی‌های منتخب همایش همراه با پانل‌های تخصصی بحث و گفتگو با حضور اساتید و صاحب‌نظران حوزه آموزش پزشکی کشور با همکاری دانشگاه علوم پزشکی هوشمند با میزبانی و مشارکت دانشکده مجازی، آموزش پزشکی و مدیریت و دانشگاه‌های علوم پزشکی عضو کلان منطقه 10 آمایش آموزش عالی سلامت کشور برگزار شد.

دکتر مازیار نیایی، معاون مرکز مطالعات دانشکده مجازی آموزش پزشکی و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در روز پایانی و اختتامیه این همایش از برنامه ریزی برای برگزاری جلسات بحث و تبادل نظر پیرامون سمپوزیوم‌ها و پانل‌های تخصصی این همایش خبر داد.

معاون مرکز مطالعات دانشکده مجازی آموزش پزشکی و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در باره پخش همزمان AMEE2022 گفت: پیش از این دانشگاهای کلان منطقه خیلی در جریان قرار نمی‌گرفتند که سمپوزیوم‌ها به چه شکل انتخاب می‌شود و گزینش به چه صورتی است. امسال علی‌رغم زمان محدودی که داشتیم، یک پرسشنامه الکترونیکی طراحی کردیم و در اختیار مدیران مراکز مطالعه دانشگاه‌های کلان منطقه قرار دادیم. سمپوزیوم‌هایی که مشاهده کردید تماما انتخاب دانشگاه‌های کلان مناطق بود و این انتخاب و گزینش یکی از ارزش‌های این برنامه بود.

دکتر نیایی ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران برگزاری این همایش در دوره‌های قبل اشاره کرد برنامه امسال کیفیت متفاوتی داشت. ما هیچ سالی این همایش را به صورت آنلاین واقعی نداشتیم که این خود پیشرفتی در اجرای برنامه محسوب می‌شود. با لطف دانشگاه هوشمند و کاردانی دانشگاه علوم پزشکی بهشتی، برنامه از کیفیت قابل قبولی برخوردار بود. انشالله بتوانیم سالها‌ی بعد مشارکت جدی‌تری در اجرای برنامه داشته باشیم.

در پایان دکتر نیایی از برگزاری برنامه ریزی برای برگزاری جلسات بحث و تبادل نظر پیرامون سمپوزیوم‌ها و پانل‌های تخصصی این همایش خبر داد: این سه روز پایان و خداحافظی ما با شما عزیزان نخواهد بود. ما همایش AMEE  را به عنوان یک منبع دائمی برای آموزش پزشکی در سطح کلان منطقه در نظر گرفته‌ایم و پیش‌بینی‌های انجام شده در قالب ژورنال کلاب‌ها و برنامه‌های با فاصله زمانی دو هفته یا حداکثر به صورت ماهانه ها سمپوزیوم‌ها و پانل‌های تخصصی را به صورت آفلاین به نقد و بررسی بگذاریم.

 

 

 

  • گروه خبری : امور بین الملل
کلمات کلیدی:

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید