• 1401/12/03 - 09:24
  • بازدید: 165
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت بین الملل

وبینار "مقدمه ای بر فناوریهای نوین آموزشی پرکاربرد در آموزش پزشکی" برگزار شد

وبینار بین المللی « مقدمه ای بر فناوریهای نوین آموزشی پرکاربرد در آموزش پزشکی » ، توسط واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هوشمند برگزار شد.

معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هوشمند؛ این وبینار ، نخستین رویداد از سری وبینارهای مجازی استفاده از تکنولوژی های نوین در حیطه علوم پزشکی (هوش مصنوعی، دوربین های VR/AR ،ChatGPT ،3D مدلها و ...) است که با حضور متخصصان برجسته داخلی و خارجی این حوزه روز یکشنبه ٣٠ بهمن ماه ١٤٠١ برگزار شد. 

پروفسور شعله بیگدلی (متخصص آموزش پزشکی و مشاور امور بین الملل در دانشگاه علوم پزشکی هوشمند)، آقای حسنین ظفر بلوچ در این رویداد علمی که به صورت مجازی برگزار شد به ارائه تازه ترین فناوری های نوین آموزشی در حیطه آموزش علوم پزشکی پرداختند.  

با توجه به گسترش و اهمیت یادگیری مبتنی بر فناوری های نوین آموزشی در آینده انتظار داریم که شاهد پیشرفت هایی چشمگیری در سطوح مختلف یادگیری و آموزشی باشیم، از جمله:  

- افزایش دسترسی به آموزش 

- یادگیری شخصی 

- مشارکت بیشتر در امر آموزش 

- بهبود بهره وری 

- افزایش همکاری 

- مقیاس پذیری بیشتر(کارآمدی و توانایی یک سازمان) 

لازم به ذکر است، برنامه ریزی و هماهنگی های لازم برای برگزاری وبینارهای آینده حول محورهای مرتبط با پلتفرم های جدید فناوری نوین یادگیری و سایر موضوعات مورد اشاره در این وبینار در دست اقدام است.

 

  • گروه خبری : امور بین الملل
  • کد خبر : 766
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید