• 1401/12/14 - 09:01
  • بازدید: 882
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت امور دانشگاهی

کتابخانه دیجیتال دانشگاه علوم پزشکی هوشمند راه اندازی شد

دکتر بابک ثابت معاون امور دانشگاهی از راه اندازی کتابخانه دیجیتال دانشگاه علوم پزشکی هوشمند، با هدف دسترسی راحتتر دانشجویان به منابع دیجیتال خبر داد.  

 

دکتر بابک ثابت گفت: کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی هوشمند اقدام به عضویت غیرحضوری تمامی دانشجویان، اعضاء هیئت علمی و کارکنان نموده و برای ایشان ۱۲۵۶ پروفایل ایجاد نموده است. لذا این اعضاء بدون نیاز به درخواست عضویت می توانند از خدمات کتابخانه استفاده کنند. در این راستا اعضاء کتابخانه جهت استفاده از خدمات غیرحضوری و الکترونیکی کافیست به وب سایت کتابخانه دیجیتال به آدرس http://elib.smums.ac.ir/ مراجعه نمایند و با نام کاربری و کلمه عبور خود از قسمت «ورود» در بالای صفحه اصلی پورتال، وارد پورتال کتابخانه شوند. لازم به ذکر است نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به کتابخانه دیجیتال، کد ملی عضو فعال می باشد.  

 

وی با اشاره به اهمیت به روز رسانی منابع کتابخانهای عنوان کرد: ۱۰۰۰ جلد کتاب لاتین در حوزه هوش مصنوعی، آموزش پزشکی، روانشناسی، پزشکی عمومی، کامپیوتر، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در علوم پزشکی، تکنولوژی های آموزشی در علوم پزشکی، توسعه سیستم های نرم افزاری در حوزه سلامت در سال جاری خریداری شده است که کاربران محترم می توانند نسبت به مشاهده و مطالعه کتابهای الکترونیک اقدام نمایند.

 

  • گروه خبری : امور دانشگاهی
کلمات کلیدی:

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

اطلاعیه‌ها

آرشیو

:آغاز هفته سلامت 1403

01 اردیبهشت 1403

امور دانشگاهی:جشنواره آموزشی علوم تشریح

05 اسفند 1402